Mooko Marine sponsorem 6 Regat o Puchar Pani Prezes

Już drugi raz z rzędu, z wielką przyjemnością, Mooko Marine włączyło się w organizację 6 Regat o Puchar Pani Prezes, które miały miejsce 1 sierpnia 2020r., na terenie Gminnej Przystani Wodnej w Kolbudach.

Wspólnie z gdańską firmą wentylacyjną Elwent Rafał Lewandowski i Handloteka Tamara Skorowska – organizatorami Regat – zaprosiliśmy żeglarzy do fantastycznej, jak się okazało, rywalizacji o puchary, w tym ten najważniejszy – Przechodni Puchar Regat.

\"\"
Puchar Przechodni – za zajęcie 1 miejsca w Regatach o Puchar Pani Prezes. Kolbudy 2020.

Do wyścigu stanęło 8 załóg, walcząc kilka godzin o miejsce na podium. Zwycięzcą została załoga z Chełmży – Pokorni – Kazik i Mariusz, zajadle walcząc o każdy centymetr przewagi. Gratulujemy hartu ducha!

\"zwyciezcy-6-regat-o-puchar-pani-prezes-zaloga-pokorni-kazik-mariusz\"
Zwycięska załoga 6 Regat – Kazik i Mariusz – \”Pokorni\”.

Specjalnie dla mieszkańców gminy Kolbudy, przyprowadziliśmy wyścigi o Puchar Wójta Gminy Kolbudy p. Andrzeja Chruścickiego. Tutaj zwyciężyli Sosnowi Wikingowie – J. Kobiela i Ł. Sieradzki. Gratulujemy!

Więcej informacji, fotorelacje i filmy z Regat znajdziecie Państwo na stronach organizatorów: